Dāvanas Tavai un ģimenes veselībai

Dāvanas Tavai un ģimenes veselībai

Gada aukstākajos mēnešos ir pastiprinātāk jārūpējas par savu veselību stiprinot imunitāti un uzņemot trūkstošos vitamīnus. Dažādi uztura bagātinātāji vai medicīnas ierīces var būt ļoti noderīgas dāvana Ziemassvētkos.

D vitamīns

Nav noslēpums, ka lielākajai daļai Latvijas iedzīvotāju ir D vitamīna deficīts. Bieži vien simptomi kā nogurums, bezspēks un grūtības koncentrēties tiek noveltas uz pārslodzi darbā, bet īstenībā cēlonis ir pavisam vienkāršs – D vitamīna trūkums organismā. Šis vitamīns noteikti būs noderīga dāvana Ziemassvētkos.

Uztura bagātinātāji

Vecāki vai vecvecāki novērtēs Tavas rūpes par viņu veselību un visvienkāršākais veids kā to izdarīt ir uzdāvināt piemērotu uztura bagātinātāju. Ziemas periodā īpaši aktuāli ir C vai D vitamīnus saturošie uztura bagātinātāji kas nodrošinās organismu ar enerģiju un stiprinās imunitāti. Vēl dabisks un efektīvs veids kā uzņemt vitamīnus ir eļļas kas iegūtas izmantojot aukstās presēšanas tehnoloģiju, kas saglabā produkta vērtīgās īpašības. Piemēram, mārdadžu eļļa  palīdzēs uzturēt aknu veselību.

Medicīniskās ierīces

Varbūt Tavi vecvecāki jau sen plāno iegādāties kādu medicīnisko ierīci, piemēram asinsspiediena mērītāju vai elektronisko masieri. Tā kā šīs ierīces iegāde bieži vien ir jāplāno vairākus mēnešus iepriekš, lai neietekmētu ģimenes budžetu, saņemot to dāvanā prieks būs dubultā.

Kosmētika vai higiēnas preces jaunajām, topošajām māmiņām

Bērniņa piedzimšana jebkurā ģimenē ir liels notikums. Lai iepriecinātu topošo vai jauno māmiņu noderīgas dāvanas būs, piemēram, pēcdzemdību komplekti, jostas kā arī higiēnas preces mazuļiem (autiņbiksītes, krēmi, šampūni u.c.).

Ārstnieciskās tējas

Kā daļu no dāvanas var pievienot ārstnieciskās tējas, tās būs lieliski piemērotas imunitātes stiprināšanai vai konkrētai problēmai, piemēram, klepum.


UZMANĪBU! UZTURA BAGĀTINĀTĀJS NEAIZSTĀJ PILNVĒRTĪGU UN SABALANSĒTU UZTURU.