Idejas svētku dāvanām: ko uzdāvināt, ja gribas novēlēt labu veselību un pašsajūtu?

Idejas svētku dāvanām: ko uzdāvināt, ja gribas novēlēt labu veselību un pašsajūtu?

Gada skaistākajos svētkos novēlēt labu veselību un pašsajūtu vistuvākajiem cilvēkiem ir burvīgs veids, kā izrādīt rūpes. Tomēr izdomāt, kā šos novēlējumus pārvērst praktiskās dāvanās, var izrādīties īsts izaicinājums. „Azeta.lv” farmaceite un ādas kopšanas speciāliste stāsta, ka tuvākos noteikti iepriecināsiet, izvēloties tādas lietas, kas tieši viņiem būtu visnoderīgākās. Tāpēc viņa aicina vispirms padomāt par konkrēto cilvēku, un tikai pēc tam izvēlēties viņam piemērotāko dāvanu.

Ziemassvētku dāvanu meklēšana daudziem rada lielu stresu, taču patiesībā nebūtu jāsatraucas, ja vien šis darbs netiek atstāts uz pēdējo brīdi un labi pazīstat savus tuvākos. „Azeta.lv” farmaceite un skaistuma speciāliste iesaka vispirms noskaidrot, kas jums tuvajam cilvēkam patīk vai kas viņam patiešām būtu nepieciešams, un dalās ar idejām par Ziemassvētku dāvanām no interneta aptiekas.

Veselībai un labai pašsajūtai

Interneta aptieka – īpaši ērta vieta praktisku un noderīgu dāvanu meklēšanai. Vienā vietā var atrast lietas, kas iepriecinās un būs piemērotas jebkura vecuma vai dzimuma cilvēkam, kā arī apmierinās dažādas vajadzības. Tomēr pirmais solis, pēc „Azeta.lv” farmaceites teiktā, – painteresēties, par ko sūdzas tuvinieki, – varbūt ir pasliktinājusies redze, bieži ķeras klāt dažādas slimības, izkrīt mati u.tml.

Šādos gadījumos tuvo cilvēku var iepriecināt, uzdāvinot preparātu, kas var palīdzēt atrisināt konkrēto problēmu, – tie ir uztura bagātinātāji skaistumam, labai redzei, imūnsistēmas stiprināšanai. Ja ģimenes locekļi aktīvi strādā vai studē, farmaceite iesaka dāvināt uztura bagātinātājus, kas var palīdzēt stiprināt nervu sistēmu, uzlabot atmiņu un sniegt enerģiju.

 „Var dāvināt arī multivitamīnus – vienu no universālākajiem uztura bagātinātājiem. Multivitamīnus var izvēlēties pēc nepieciešamības. Tie ir pielāgoti dažādām vecuma kategorijām un cilvēkiem ar dažādām vajadzībām. Ja domājat, ko uzdāvināt vecāka gadagājuma cilvēkiem, var izvēlēties uztura bagātinātājus sirdij un asinsritei, locītavām. Savukārt bērniem var dāvināt dažādu veidu vitamīnus, piemēram, želejkonfekšu veidā. Šos vitamīnus mazie ir īpaši iecienījuši. „Azeta.lv” var izvēlēties no plašā „Olvel” uztura bagātinātāju klāsta”, – iespējamos dāvanu variantus nosauc farmaceite.

Farmaceite aicina būt radošiem un mīļos cilvēkus pārsteigt ar īpašām, taču praktiskām dāvanām. Tas var būt automātiskais asinsspiediena mērītājs mammai vai mīļotajai, bet varbūt elektriskā zobu birste „Edelwhite” tētim vai vīram, – viss atkarīgs no tuvinieku vajadzībām un jūsu fantāzijas.

Skaistuma, miega un vannas rituāliem

„Azeta.lv” ādas kopšanas speciāliste stāsta, ka interneta veikalā dāvanām var izvēlēties arī kosmētikas līdzekļus. Svētkos gan pieaugušiem, gan bērniem bieži tiek dāvināti dažādi vannas vai ādas kopšanas līdzekļu komplekti.

„Tiesa, ja vēlaties dāvināt ādas kopšanas līdzekļus, piemēram, sejas krēmu vai serumu, būtu jāzina tuvā cilvēka ādas tips, lai līdzeklis viņam tiešām būtu piemērots. Izvēlēties dāvanu konkrētam ādas tipam var būt nedaudz sarežģītāk, taču „Azeta.lv” ir pieejams plašs ādas kopšanas līdzekļu klāsts visiem ādas tipiem. Tāpēc izvēlēties līdzekli, kas ir piemērots visiem ādas tipiem, šādā gadījumā būtu optimālākais risinājums”, – piebilst ādas kopšanas speciāliste.

Sievietes noteikti priecāsies, saņemot dāvanā matu kopšanas līdzekļus, "Crescinaampulas matiem vai kaut ko tādu, ar ko pašas sevi palutināt neuzdrošinās. Piemēram, sejas masāžas rīku no „Sincero Salon” vai „Lecler” zīmola greznos zīda izstrādājumus – spilvendrānas, matu gumijas, zīda miega brilles. „Zīda izstrādājumi būs lieliska dāvana dāmai, kura rūpējas par ādas un matu skaistumu. Unikālais zīda sastāvs pozitīvi iedarbojas uz ādas un matu stāvokli, – guļot uz zīda spilvendrānas, āda nezaudē mitrumu un tajā veidojas mazāk krunciņu, bet mati mazāk šķeļas un neelektrizējas”, – par zīda sniegto labumu stāsta ādas kopšanas speciāliste.

Arī vīriešiem, pēc ādas kopšanas speciālistes teiktā, var dāvināt ādas kopšanas līdzekļus no „Vichy” vai matu kopšanas līdzekļus no „Crescina” – tieši šīm lietām vīrieši paši parasti nevelta daudz uzmanības.

Savukārt mazos svētkos var iepriecināt ar dažādiem līdzekļiem vannas rituāliem. Praktiska dāvana būs ādas kopšanas līdzekļi, piemēram, no „Dermedic Baby”, vai mazgāšanas līdzekļi un to komplekti bērniem – šāda dāvana iepriecinās gan mazos, gan viņu vecākus.

Izvēloties svētku dāvanas tuviniekiem „Azeta.lv”, varat ne tikai ietaupīt laiku, bet arī saņemt bezmaksas speciālista konsultāciju internetā. Ja vēlaties aprunāties par piemērotākajām dāvanām svētkos, aicinām bez maksas konsultēties ar speciālistu.