Par mums

 

EUROAPTIEKA internetā - Tavs skaistuma, veselības un labsajūtas rituāls, sakārtots tā, lai Tu vari baudīt dzīvi!

EUROAPTIEKA internetā aptiekā Tu vari iegādāties bezrecepšu medikamentus, uztura bagātinātājus un vitamīnus, medicīnas preces, kosmētiku, higiēnas preces, preces mazuļiem, grūtniecēm un jaunajām māmiņām. Turklāt Tu vari iepirkties jebkurā sev ērtā vietā un laikā.

Pasūtījumus iespējams saņemt ar kurjeru jebkurā Tev vēlamā vietā Latvijā, kā arī pasūtīt uz DPD Paku skapi, Omniva pakomātu vai saņemt kādā no Euroaptiekām.

Mums ir svarīgi, lai Tu saņemtu atbilstoši instrukcijai uzglabātas preces, tādēļ īpaši rūpīgi esam izstrādājuši piegādes procesus.

EUROAPTIEKA internetā nodrošina farmaceita konsultācijas gan zvanot pa bezmaksas telefona līniju, gan rakstot uz e-pastu vai izmantojot tiešsaistes čatu. Mēs rūpīgi atlasām katru produktu, lai piedāvātu Tev kvalitatīvus un mūsdienīgus produktus veselības un labsajūtas veicināšanai. Mūsu mērķis ir kļūt par vadošo interneta aptieku Latvijā, piedāvājot saviem klientiem plašāko preču klāstu un labāko iepirkšanās pieredzi internetā.

1. martā Rīgā, Mārupes ielā 35 durvis ir vērusi pirmā EUROAPTIEKA internetās fiziskā aptieka. Aptiekas darba laiks ir no plkst. 9:00 līdz 19:00.  

 

EUROAPTIEKA internetā saviem klientiem piedāvā:

      Plašāko preču klāstu

      Ērtu un viegli saprotamu iepirkšanos 

      Ātru pasūtījumu piegādi

      Īpaši izdevīgus piedāvājumus

      Bezmaksas produktu paraudziņus veicot pirkumu

 

EUROAPTIEKA internetā piedāvā augstas kvalitātes produktus veselībai, skaistumam un labsajūtai.

EUROAPOTHECA ir starptautiska pastāvīgi augoša uzņēmumu grupa Baltijā, Centrālajā un Austrumu reģionā, kas pārvalda aptieku mazumtirdzniecības ķēdes un vairumtirdzniecības uzņēmumus Lietuvā, Latvijā, Igaunijā un Zviedrijā.

Esot vadošajai farmācijas biznesa grupai Baltijā, kurai vērojama plaša klātbūtne arī Polijas tirgū, EUROAPOTHECA pieder unikālu zīmolu produkti, un tā iemantojusi novatora, uzticama partnera un lieliska darba devēja reputāciju. Kopš dibināšanas 1998. gadā grupa veiksmīgi attīstās, kļūstot par pirmo izvēli klientiem visur, kur tā darbojas.

EUROAPOTHECA pieder 660 aptiekas piecās valstīs, tajās strādā vairāk nekā 3800 darbinieku un katru gadu apkalpo vairāk nekā 30 miljonus klientu. EUROAPOTHECA kontrolē aptieku tīklu Eurovaistinė (270 aptiekas) Lietuvā, Euroaptieka (52 aptiekas) Latvijā, Euroapteek (45 aptiekas) Igaunijā un Apoteksgruppen (191 aptieka) Zviedrijā.

Mūsu partneri:

meluna.lv

solefarin.solepharm.lv

hepastrong.lv

solvitale.lv

olefar.lv

unifarma.lv

lmp.lv

 

Informācija par aptieku – AZETA, SIA, Aptieka izplata bezrecepšu zāles, izmantojot internetu. Mārupes iela 35, Rīga, LV 1002.

Aptiekas vadītājs: sertificēts farmaceits Egija Jēkabsone F-2160.

Licence Nr. A00709