Ādas kopšana māmiņām

Ādas kopšana māmiņām

Bieži vien laika trūkuma dēļ, māmiņas pamet novārtā rūpes par savu ķermeņa un sejas ādu. Tomēr būtiski ir tam veltīt mazliet laika, lai ilgtermiņā āda būtu veselīga un mirdzoša.

Mitrini savu ķermeņa ādu.

Bieži vien mēs krēmu uzklājam uz kājām un rokām un bieži vien tiek aizmirsts par muguru un vēderu kā arī apakšstilbiem. Arī šīm vietām ir nepieciešama īpaša kopšana, jo valkājot apģērbu, āda var tikt kairināta.

Ikdienā vislabāk izmantot mitrinošu, vieglas konsistences ķermeņa pieniņu vai losjonu, bet zonām, kurām nepieciešama papildus mitrināšana (elkoņi, ceļi), lietot barojošu krēmu vai sviestu.

Izvēlies mazgāties siltā nevis karstā ūdenī, jo tas sausina ādu.

Mitrini savu sejas ādu.

Ja ievērosi šos ādas kopšanas pamatprincipus, āda izskatīsies mirdzoša un tīra no izsitumiem.  Vakarā obligāti notīri dekoratīvo kosmētiku, izmantojot micelāro ūdeni, pieniņu vai sejas želeju. Pēc tam maigi nomazgā seju vēsā ūdenī, ne pārāk karstā, lai neradītu asinsvadu reakcijas. Vari izmantot mazgāšanas putas vai gelus ar izteikti mitrinošu iedarbību. 1-2 reizes nedēļā veic papildus ādas attīrīšanas procedūras, izmantojot skrubi vai pīlingu. Neaizmirsti par ādas tonizēšanu, tās galvenais uzdevums ir kairinājuma noņemšana, ādas atsvaidzināšana, ph līmeņa atjaunošana un kosmētikas līdzekļu palieku noņemšana. Ja sejas attīrīšanai izmanto micelāro ūdeni, tad toniks nebūs nepieciešams.

Neaizmirsti par kakla ādu.

Ir svarīgi mitrināt sejas ādu un uzklājot tai sejas krēmu, neaizmirsti par kakla ādu. Tā ir diezgan plāna un it īpaši vasarā nav aizklāta ar apģērbu, rezultātā var kļūt sausa un ātrāk novecot. Vislabāk lietot tos pašus kopšanas līdzekļus, kurus sejas ādai.

Lieto drāniņmaskas.

Lieliski, ja atrodi kādu laiku, lai pabūtu ar sevi un to var lieliski izmantot, veicot  savas sejas ādas lutināšanu ar drāniņmasku. Tā noņems noguruma pazīmes no sejas ādas, to lieliski mitrinās un atsvaidzinās.