Daba ir pārsteidzoša - NUXE

Daba ir pārsteidzoša - NUXE

Franču ādas kopšanas līdzekļu zīmols Nuxe vairāk nekā 30 gadu laikā ir attīstījis savus produktus apvienojot dabas spēku ar jaunākajiem zinātnes sasniegumiem. Nuxe radies Francijā 1990. gadā, tā dibinātāja Aliza Jabès tiek dēvēta par dabiskas izcelsmes kosmētikas produktu pionieri.

 

Rūpīgi ieklausoties sieviešu vēlmēs un sekojot saviem instinktiem, Aliza ir radījusi neatvairāmu ikdienas ķermeņa kopšanas produktu sēriju, tai skaitā leģendāro sauso eļļu sejai, matiem un ķermenim - Huile Prodigieuse®, kas kopš 1991. gada ir kļuvusi par ikonisku produktu un viena no vispirktākajām farmācijas zīmolu eļļām.* Sausā eļļa ar minerālu izcelsmes zelta daļiņām baro, nolīdzina un gaišina ādu un matus. Ar netaukainu tekstūru un valdzinošu aromātu nespēs atstāt vienaldzīgu nevienu. Tikpat veiksmīgs produkts ir leģendārāis NUXE barojošais un atjaunojošais lūpu balzams - Rêve de Miel® lip balm. Lūpu balzams ar samtainu tekstūru un svaigajām greipfrūta notīm, nodrošina lūpu barošanu, atjaunošanu, nomierina un aizsargā bojātu lūpu ādu. Šie divi leģendārie produkti jāizmēģina katrai sievietei!

 

Viena no zīmola NUXE populārākajām līnijām ir pretnovecošanās produkti - MERVEILLANCE. Tos iecienījušas sievietes no visas pasaules. Nostiprinošais dienas krēms normālai ādai palīdzēs koriģēt redzamās grumbas, atjaunojot agrāko ādas starojumu un kavējot ādas novecošanos. Savukārt, Nostiprinošais līdzeklis ādai ap acīm palīdzēs mazināt grumbas, tumšos lokus un pietūkumu zem acīm. Vēl viens šīs līnijas produkts ir inovatīvs risinājums ilgākai ādas tvirtuma saglabāšanai. Tas ir Nostiprinošsais serums, kas  padarīs ādu stingrāku, atjaunos tās elastību un piepildīs grumbas.

 

2002. gadā Aliza juta vēlmi savām klientēm piedāvāt personisku un mājīgu pieredzi, lai viņas beidzot varētu atvilkt elpu un atjaunoties no saspringtās ikdienas. Tāpēc viņa vēra Parīziešu spa durvis ikvienam, kas laika gaitā ir ir pārvērties par tīklu ar vairāk kā 50 Spa centriem pa visu pasauli. Aliza tos sauc par NUXE produktu mājām.

 

NUXE apvieno visu maņu atmodināšanu, dabas brīnumu un zinātnes varenību. Katrs zīmola produkts radies iedvesmojoties no dabas un radīts Francijā atbilstoši visiem farmācijas kosmētikas kvalitātes kritērijiem. Produkti izceļas ar dabīgajām sastāvdaļām, neatvairāmajiem aromātiem, brīnišķīgajām tekstūrām, kā arī  radošajiem nosaukumiem. Pašlaik NUXE ir iesnieguši 45 patentus saviem produktiem kas vien pierāda to unikalitāti. NUXE galvenais mērķis ir kvalitatīvu produktu pieejamība visām sievietēm!

 

 

*Avots: IQVIA - Pharmatrend/Paratrend PharmaOne - Women's body oils market in pharmacies and parapharmacies in France - year 2018 in volume and value.