Palmers nostiprinošs sviests

Palmers nostiprinošs sviests

Katras sievietes sapnis ir tvirta un stingra ķermeņa āda, bet tā kā mūsu ķermenis ir pakļauts dažādām izmaiņām kā, piemēram, svara zudums, grūtniecība un novecošana, ādas tvirtumu var paildzināt ar tam paredzētiem kosmētikas produktiem. Jebkuras būtiskas ķermeņa izmaiņas mūsu ķermenim ir pārbaudījums, lai atgūtu tvirtu ādu.

Veselīgas un tvirtas ādas pamatā ir fiziskās aktivitātes un sabalansēts uzturs, bet papildus ieteicams lietot arī nostiprinošu ķermeņa losjonu. Lieliska izvēle ir - Palmers nostiprinošs sviests. Nostiprinošā sviesta  sastāvā ir unikāla formula, kas ir specifiski izveidota, lai palīdzētu ķermenim atjaunot tā dabisko stingrumu pēc dzemdībām vai svara zuduma. Šī sviesta sastāvā ir kakao sviests, kolagēns, elastīns un Karite sviests, kas palīdz nostiprināt un uzlabot ādas elastību, kā arī tvirtumu.

Kakao sviests jau izsenis ir zināms kā palīgs ādas nostiprināšanai, tas ne tikai lieliski mitrina, bet arī padara ādu gludu un mirdzošu. Palmers vienīgie piedāvā tik plašu produktu klāstu, kuru sastāvā ir kakao sviests.  

Savukārt, ženšeņa un E vitamīna piejaukums baro un atjaunina nogurušu ādu.

Lietošana.

Nostiprinošos sviestu ieteicams lietot 1-2 reizes dienā ar apļveida kustībām iemasējot ādā. Pievēršot uzmanību kājām, vēderam, krūtīm un augšstilbiem.

Sviesta konsistence ir bieza, tāpēc nepieciešams pavisam neliels produkta daudzums un tas pietiks ilgam laikam. Tas ātri iesūcas ādā, neatstājot taukainu slāni.

Nostiprinošā sviesta smarža ir saldena, atgādina šokolādi vai vaniļu, pēc tā uzklāšanas āda ļoti patīkami smaržo.

Efekts uzreiz pēc uzklāšanas.

Masējot sviestu ādā tā jūtami kļūst mīkstāka. Kad sviests jau paspējis iesūkties ādā, tā paliek ļoti patīkami mitrināta un tonizēta.

Jāpiemin fakts, ka nostiprinošais ķermeņa sviests ir iepildīts ērtā iepakojumā ar dozatoru, kas novērš baktēriju veidošanos un atvieglo sviesta uzklāšanu.

Padomi ādas tvirtuma saglabāšanai.

Papildus visām iepriekš minētajām aktivitātēm ieteicamas arī dažādas procedūras kā vakuummasāža vai limfodrenāža.

Atceries, ka pārāk bieži rīvējot, skrubējot un beržot ādu tā paliks sausa un mazināsies tās elastība tāpēc neveic ādas attīrošās procedūras biežāk par 1-2 reizēm nedēļā.