3 ādas kopšanas padomi vīriešiem

3 ādas kopšanas padomi vīriešiem

Sieviešu un vīriešu ādas kopšana ir atšķirīga. Vīriešu āda izdala vairāk lieko sebumu, kas padara viņu ādu taukaināku un vairāk pakļautu pūtītēm, salīdzinot ar sievietēm.

Šajā rakstā varat iepazīties ar 3 padomiem par ādas kopšanu vīriešiem, lai palīdzētu viņiem cīnīties ar šīm problēmām.

1. Attīriet ādu no atmirušajām šūnām

Āda katru dienu ir kārtīgi jāattīra. Tā kā āda var radīt lieko sebumu, ir svarīgi, lai jūs kārtīgi attīrītu ādu no atmirušajām šūnām.

Ikdienas sejas mazgāšanai varat izmantot eksfoliantu, pēc tam uzklāt toniku. Dziļāka sejas ādas attīrīšana jāveic 1-2 reizes nedēļā, lai kontrolētu sebuma izdalīšanos.

2. Mitriniet ādu un lietojiet sauļošanās līdzekļus

Arī taukainai  ādai ir nepieciešama mitrināšana. Dažreiz āda var šķist taukaina, tomēr sebums izdalās, jo āda netiek pietiekami mitrināta. Kā arī jāatceras par ādas aizsargāšanu. Ikdienā nevajadzētu no mājas iziet, neuzklājot saules aizsarglīdzekļus.

3. Izvēlaties asu skuvekli

Daudzasmeņu skuvekļi mūsdienās ir ļoti populāri. Tie ļoti labi pilda savu funkciju, izlīdzinot ādu, atstājot to maigu un bez apmatojuma. Tomēr, lai cik tie būtu lieliski, tie nepavisam nav piemēroti cilvēkiem ar jutīgu, uz akni tendētu ādu. Labāk izvēlēties 2 asmeņu skuvekļus, lai izvairītos no ādas kairinājuma.