6 veidi, kā vakarā notīrīt kosmētiku. Kurš no tiem ir visefektīvākais?

6 veidi, kā vakarā notīrīt kosmētiku. Kurš no tiem ir visefektīvākais?

Mums, sievietēm, ir savi noslēpumi, kā ar kosmētiku paslēpt trūkumus vai izcelt sejas skaistākos vaibstus. Bet pēc garas dienas pienāk vakara skaistuma rituāla laiks. Jau kopš senatnes sievietes vakaru ir veltījušas dažādām skaistuma procedūrām, lai aizkavētu novecošanās procesus un palīdzētu saglabāt veselīgu un starojošu ādu. Mūsdienās mums ir virkne dažādiem ādas tipiem piemērotu līdzekļu, kas efektīvi noņem kosmētiku un netīrumus.

Sejas ādas kopšanas speciāliste pastāstīja par dažādiem kosmētikas notīrīšanas veidiem un ieteica, kuri no tiem ir visefektīvākie.

1. Sejas tīrīšana ar jūsu ādas tipam piemērotu mazgāšanas līdzekli – viens no populārākajiem, drošākajiem un higiēniskajiem veidiem. Izvēloties piemērotu mazgāšanas līdzekli ar efektīvām aktīvajām sastāvdaļām, ādu var lieliski sagatavot nākamajiem vakara rituāla posmiem. Taukainai un jauktā tipa ādai iesakām skābu mazgāšanas līdzekli (piemēram, DIEGO DALLA PALMA PRO želejas tipa mazgāšanas līdzekli).

2.  Sejas tīrīšana tikai ar micelāro ūdeni (piemēram, BIODERMA attīrošs micelārais ūdens) –arī ir ļoti populārs veids. Tomēr tas ir piemērots tikai ādai bez problēmām un tādai, kas nav prasīga, jo micelārajā ūdenī nav tik daudz noderīgu un nepieciešamu aktīvo vielu, cik profesionālajā mazgāšanas līdzeklī.

3.  Ja seju tīrīsiet ar abrazīvu sūkli (piemēram, ALMA K eksfoliējošs spilventiņš sejai), neaizmirstiet to regulāri nomainīt. Uz sūkļa paliek daudz baktēriju, kuras ar ūdeni nevar notīrīt, tādēļ mēs tās turpinām "izsēt" uz ādas virsmas.

4.  Ja vēlaties izmēģināt elektrisku sejas kopšanas ierīci, higiēniskākā izvēle ir sejas tīrīšana ar silikona sūkli (no ESSENTIAL sejas tīrīšanas komplekta). Tā ne tikai attīra, bet tai piemīt arī papildu pīlinga efekts. Ierīci ir viegli kopt; tiesa gan, kvalitatīvs silikona sūklis maksā daudz.

5.  Sejas mazgāšana tikai ar ūdeni nav efektīva ādas kopšanas metode, jo šādā veidā netiek noņemta lielākā daļa piesārņotāju un kosmētikas palieku.

6.  Tīrīšana ar ziepēm ir viena no sliktākajām izvēlēm, jo ziepju pH ir ļoti sārmains un tādējādi izjauc ādas līdzsvaru. Lai āda būtu veselīga un vitāla, ir jāizmanto tīrīšanas līdzekļi, kuru pH nav augstāks par 5,5.