Alerģiskas un jutīgas sejas ādas kopšana ar SVR Sensifine

Alerģiskas un jutīgas sejas ādas kopšana ar SVR Sensifine

SVR ir 1962. gadā izveidots zīmols, kura darbības pamatmērķis ir skaista āda. Visi produkti ir piemēroti intensīvai ādas kopšanai ar dermatoloģiski aktīvām sastāvdaļām, kas pārbaudītas uz visjutīgākās ādas. SVR FOR SENSIFINE ir sejas kopšanas līnija, kas speciāli izstrādāta alerģiskai un jutīgai ādai. Visi šīs līnijas produkti nesatur smaržvielas, parabēnus, minerāleļļas, silikonus, ir hipoalerģiski un dermatoloģiski pārbaudīti. SVR Sensifine līnijas produktu sastāvā ir 10% kokvilnas eļļa, kas līdzsvaro, atjauno un mitrina ādu, kā arī 2% niacinamīds, kam piemīt pretiekaisuma, nomierinoša darbība un ādas barjeru atjaunojoša darbība.

SVR SENSIFINEAR micelārais ūdens, tas attīra, noņem kosmētiku (pat ūdensizturīgu), nomierina jutīgu ādu ar noslieci uz rozāciju. Tā kā vairumam cilvēku āda ap acīm ir jutīga neatkarīgi no sejas ādas tipa, ieteicams izvēlēties micelāro ūdeni kas ir piemērots īpaši jutīgai ādai.  SVR Sensifine micelārajam ūdenim ir tūlītējs atvēsinošs efekts, kas remdē karstuma sajūtu un apsārtumu. Tas ir bez smaržvielām un alkohola. Pārbaudīts dermatologa un oftalmologa uzraudzībā un piemērots arī kontaktlēcu lietotājiem. Lietošanai ļoti ērts iepakojums un tilpums.

SVR SENSIFINEAR CREME ANTI-RECIDIVE krēms, tas iedarbojas pret pastāvīgu vai pārejošu apsārtumu un redzamiem sīkiem asinsvadiņiem, kā arī nekavējoties un ilgstoši remdē karstuma un apsārtuma sajūtas. Anti-recidīva iedarbība: novērš apsārtuma atkārtošanos. Krēms ir gēlveida un tas lieliski uzsūcas, neradot taukainu sajūtu uz ādas. Tas papildus satur zaļus pigmentus apsārtuma neitralizēšanai. Sastāvā esošais lakricas efekts nomierina un novērš asins “sastrēgumus”, augu skvalāns mitrina ādu un Endothelyol® (2,5%) mazina apsārtumu, uzlabo ādas mikrocirkulāciju un mazina asinsvadu tīklojuma redzamību.

SVR SENSIFINECREME nomierinošs krēms normālai un sausai ādai, tas sniedz tūlītēju atvieglojumu ādas kairinājuma gadījumā, intensīvi mitrina, nomierina un atjauno ādas komforta sajūtu. Krēmam ir maiga konsistence. Tas ir pārbaudīts dermatologa uzraudzībā uz hipersensitīvas un polialerģiskas ādas. Atbilst fizioloģiskajam pH līmenim.