Cik svarīgi ir izvēlēties dermatoloģisku aptiekas kosmētiku?

Cik svarīgi ir izvēlēties dermatoloģisku aptiekas kosmētiku?

Mūsdienu plašajā kosmētikas piedāvājumā ir ļoti viegli apjukt. Lai ādas kopšana būtu efektīva, ir svarīgi lietot sejas ādas tipam piemērotus kopšanas līdzekļus. Nepareizi kopjot ādu tā tiks bojāta un nogurdināta. Speciālisti uzsver, ka visdrošāk ir izvēlēties dermatoloģisko kosmētiku, jo tās sastāvs ir pārbaudīts un efektivitāte zinātniski testēta. Aptiekas piedāvā plašu ādas kopšanas līdzekļu klāstu, kas izstrādāti jutīgai un īpaši kopjamai ādai, piemēram, ar akni, psoriāzi, rozāciju, dermatītu sirgstošai ādai.

 

Aptiekās pieejamā kosmētika ir tikai īpaši augstas kvalitātes, kuras iedarbība uz ādu ir zinātniski pierādīta klīniskajos pētījumos, piemēram, cilvēkiem ar dažādām dermatoloģiskām saslimšanām. Šādu kosmētiku var lietot droši, jo tā ir antialerģiska, jo pie šādas kosmētikas izstrādes strādājuši ne tikai farmaceiti, bet arī kosmetologi un dermatologi, garantējot visefektīvākos rezultātus.

 

Aptieku kosmētiku no masu kosmētikas atšķir tas, ka tā iedarbojas ne tikai uz ādas virsslāni, bet arī dziļākajiem slāņiem, tādējādi mitrinot un veicot reģenerācijas procesus. Tā var aizkavēt vai apturēt daudzu dermatoloģisku slimību attīstību, ādas novecošanos un uzlabot vispārējo ādas stāvokli. Aptiekās pieejamā kosmētika atšķirībā no dažādos veikalos nopērkamās kosmētikas nesatur alerģiju izraisošas smaržvielas, krāsvielas un konservantus. Šādu kosmētiku ieteicams lietot ne tikai cilvēkiem ar ādas problēmām, bet arī normālas ādas īpašniecēm.

 

Dermokosmētika ir piemērota gan sievietēm, gan vīriešiem. Bieži vien tās iepakojums ir vienkāršs un neuzkrītošs, salīdzinot ar plaša patēriņa kosmētiku. Tas ir tāpēc, ka lielāks uzsvars tiek likts uz produkta efektivitāti un sastāvu nevis dizainu. Dermokosmētikai reti piemīt izteikt aromāts un tieši šī iemesla dēļ to bieži izvēlas vīrieši.

 

Atceries, ka dermokosmētika nav domāta tikai cilvēkiem ar ādas problēmām, jo jebkurš dermokosmētikas zīmols nodrošina ikdienas ādas kopšanu - mitrināšanu, barošanu un aizsardzību pret novecošanos. Vislabāk ieteicams konsultēties ar farmaceitu vai kosmētikas konsultantu, lai izvēlētos sev piemērotākos sejas kopšanas produktus, jo bieži vien mums ir maldīgs priekšstats par savu sejas ādas tipu.

 

 Kādus dermokosmētikas līdzekļus izvēlēties?

 

Sejas ādas  attīrīšanai - micelārais ūdens, attīrošās putas, želeja vai eļļiņa (jāņem vērā savas ādas tips).

 

Sejas ādas tonizēšanai - lai pēc sejas mazgāšanas atjaunotu tās pH līmeni, izmanto sejas toniku, vai, piemēram, micelāro ūdeni ar attīrošu un tonizējošu iedarbību.

 

Sejas ādas mitrināšanai - mitrinoši sejas krēmi, dziļi mitrinošas sejas maskas, dziļi mitrinoši un barojoši nakts krēmi