Kā aizturēt novecošanās procesus?

Kā aizturēt novecošanās procesus?

Pirmās pazīmes, kas liecina, ka āda lēnām sāk novecoties, parādās aptuveni 25 gadu vecumā. Ādai novecojot, tās struktūra kļūst vājāka un tajā notiekošie procesi palēninās, piemēram, āda pamazām zaudē vielas, kas nepieciešamas, lai to uzturētu tvirtu un gludu.

Viena no pamanāmākajām novecošanas pazīmēm ir sīkas grumbiņas un krunciņas, kas ar laiku kļūst arvien dziļākas. Lai šos procesus palēninātu ir dažādi veidi un līdzekļi, kas aizkavē grumbiņu veidošanos.

Izvēlies sev atbilstošākos līdzekļus, cīņai ar pirmajām novecošanas pazīmēm, viens no tiem ir - VICHY LIFTACTIV SPECIALIST PEPTIDE-C PRETNOVECOŠANĀS AMPULAS.

Tas ir intensīvas iedarbības serums vienas dienas devas iepakojumā.

Produkta sastāvā ir tikai 10 komponentes, no kurām 6 ir augsti efektīvas aktīvās vielas - vitamīns C 10% devā, biopetīdu komplekss, dabiskas izcelsmes hialuronskābe un Vichy mineralizētais termālais ūdens. Iepakojums ampulā ļauj izmantot augstas vielu koncentrācijas, nodrošina īpašu pH līmeni, lai produkts labāk iesūktos ādā, kā arī nav nepieciešams lietot konservantus.  30 dienu lietošanas režīms radīts, lai mazinātu kolagēna zuduma rezultātā veidojušās redzamās grumbas. Serums palīdz atjaunot epidermu un mitrina ādu, izlīdzina grumbas un uzlabo ādas tekstūru.

Klīniski pierādīta efektivitāte: uzreiz - mitrina un nostiprina ādu; 10 dienās - izlīdzina un padara to gaišāku. Pēc 1 mēneša - atjauno un samazina redzamās grumbas*.

LIETOŠANA: uzklāt tīrai sejas un kakla ādai, ½ ampulas daudzuma no rīta un otru pusi vakarā. Atstājiet, lai iesūcas 30 sekundes un tad turpiniet savu ierasto ādas kopšanas rituālu.

Sievietes Latvijā jau iecienījušas LIFTACTIV COLLAGEN SPECIALIST dienas krēmu, kas veicina ādas atjaunošanos, redzami samazina grumbas, pārveido sejas ovāla kontūras un izlīdzina sejas toni. Krēms ir piemērots visiem ādas tipiem un nodrošina līdz pat 48 stundu mitrināšanu. Pēc vienas lietošanas reizes ādas tonuss uzlabojas par 52%, grumbas izlīdzinās un āda atgūst elastību***.

Būdams pretnovecošanās produktu zīmols Nr.1 Eiropā, VICHY jaunu gadu tradicionāli iesāk ar INOVĀCIJĀM, un šogad jaunumi ir īpaši. Pamatojoties uz plašajām zināšanām par ekspozoma ietekmi uz ādu un novecošanās procesiem tajā, VICHY savos produktos izmanto tikai dermatoloģiski pierādītas un augsti efektīvas aktīvās vielas. Lai nodrošinātu šo aktīvu maksimālu koncentrāciju un efektivitāti, VICHY tika radītas šīs pretnovecošanās ampulas un dienas krēms.

 *Klīnisks izvērtējums, 47 sievietes. ***Klīnisks izvērtējums, 58 sievietes.