Kā efektīvi attīrīt poras!

Kā efektīvi attīrīt poras!

Katras sievietes sapnis ir tīra āda bez iekaisumiem, izsitumiem un paplašinātām porām. Lai to panāktu, āda ir pareizi jākopj un jāattīra, jo regulāra pareiza sejas ādas kopšana spēj darīt brīnumus.

Lieto dziļi attīrošu līdzekli

Viens no veidiem kā uzlabot savas sejas ādas stāvokli ir regulāra tās attīrīšana ar ādas tipam piemērotu līdzekli. Lielisks palīgs ceļā uz skaistu ādu ir Institut Esthederm Osmoclean maigais poru dziļās attīrīšanas līdzeklis. Tajā ir apvienotas visas Institut Esthederm Paris laboratorijās iegūtās zināšanas par ādas attīrošu kopšanu un innovatīvas tehnoloģijas. Produktam ir unikāla tekstūra un īpašs lietošanas veids, kas nodrošina tā efektīvo iedarbību: maigu, bet ļoti dziļu poru attīrīšanu. Kad norit regulāra sejas attīrīšana, porās nekrājas netīrumi un tās automātiski kļūst nemanāmākas.

Lietošana:

Viegli iemasē sejas ādā un pēc tam noskalo ar vēsu ūdeni.

Šis krēms strādā gluži kā poru “putekļusūcējs” jeb vakuumtīrīšana. Iemasējot to ādā, netīrumi no porām tiek absorbēti. Āda atgūst svaigumu un komforta sajūtu. Pateicoties Skin Balance System patentam, āda tiek attīrīta no kaitīgajām baktērijām un ir spējīga aizsargāt sevi pati pret ārējiem kairinājumiem.

Piemērota visiem ādas tipiem, pat visjutīgākajai ādai.

Īpaši ieteicams komedonu gadījumā.

Osmoclean maigais poru dziļās attīrīšanas līdzeklis ieguvis Žurnāla "Ieva" Gada balvu kosmētikā 2019. Savā vērtējumā par labāko sejas kopšanas produktu dalās Ieva Smilga, Žurnāls EJ galvenā redaktore:

"Mans favorīts ir Esthederm L’Osmoclean maigais poru dziļās tīrīšanas līdzeklis. Seja pēc produkta lietošanas uzreiz kļūst starojoša, bet ilgtermiņā arī redzami tīrāka. Ievērojami mazāk sejas problēmu, turklāt tā ir iespēja ietaupīt naudu par kaudzi citu līdzekļu."
Lieto saules aizsardzību (SPF) saturošus sejas krēmus

Arī ziemas sezonā jāizvēlas SPF saturoši krēmi, jo dažreiz mūs saule palutina ar savu esamību. UV stari spēlē lielu lomu poru izmērā, jo tie burtiski “saplēš” ādā esošo kolagēnu, kas palīdz porām būt stingrām. Jo vairāk UV stariem tava āda tiek pakļauta, jo vairāk poras zaudē savu stingrību un ievērojami palielinās. Rezultātā palielinātās porās uzkrājas vairāk netīrumi un tās kļūst tumšas.

Veic tvaika procedūras

Šīs procedūras var veikt gan pie speciālistiem, gan mājas apstākļos. Procedūra palīdz atvērt poras un atbrīvoties no visiem netīrumiem, kas tajās sakrājušies.

Ja tvaika procedūru veiksi mājās tev vajadzēs bļodu ar karstu ūdeni (vari pievienot lavandu, rozmarīnu vai piparmētru) un dvieli. Paliec galvu zem dvieļa un virs tvaika pavadi 10 līdz 15 minūtes. Pēc tam noskalo seju un uzklāj mitrinošu krēmu.

Attīri ādu pēc sportiskām aktivitātēm

Īpaši svarīgi ir attīrīt ādu pēc sportiskām aktivitātēm, jo treniņa laikā uz sejas sakrājas daudz netīrumi, bieži vien seja tiek noslaucīta ar roku, uz kuras var būt visādas baktērijas. Sviedri arī aizsprosto poras tāpēc ir īpaši svarīgi seju attīrīt. Ērts veids kā to izdarīt ir izmantot mitrās salvetes.