Kad nepieciešams serums?

Kad nepieciešams serums?

Kāda atšķirība starp serumu un fluīdu un kāda secībā to lietot?

Kas ir serums?

Serums ir kā ātrā palīdzība, kas mērķtiecīgi risina dažādas ādas problēmas un sniedz rezultātu ātrāk. To pielieto gan profilaksei gan arī ārstnieciskos nolūkos. Seruma aktīvo vielu koncentrācija ir 5 -10 reizes lielāka par krēmu un tādēļ nodrošina to efektivitāti daudz labāk. Serumā esošās molekulas ir mazākas nekā krēmos, kas spēj dziļāk iesūkties ādā. Izvēloties serumu vadaties no Jūsu ādas tipa, vajadzībām un ādas problēmām.

Serumi efektīvi cīnās ar tādām ādas problēmām kā: ādas novecošana, dehidrēta, nogurusi un pelēcīga āda, taukaina vai sausa āda, pigmentācijas plankumi, apsārtusi, iekaisusi, jūtīga āda u.c. Parasti tos iesaka lietot kursa veidā, reizi vai divas reizes gadā, atkarībā no ādas problēmas un lietošanas norādījumiem.

Rudenim iestājoties, kad saules stari parādās retāk, ir īstais laiks kad atsākt ādas atjaunošanu un aktīvi izmantot serumus cīņā ar pigmentācijas plankumiem.

PADOMS! Ziemas sezonas beigās, kad organismā ir vitamīnu trūkums un Jūsu āda izskatās pelēcīga un nogurusi, izvēlies C vitamīna serumu, kas palīdzēs atgūt iepriekšējo mirdzumu un elastību. C vitamīna serums stimulē dabīgā kolagēna veidošanos, mazina sīkas krunciņas, mitrina un izlīdzinās ādas toni. Serumu uzklāj uz attīrītas sejas ādas, papildus lietojot krēmu vai fluīdu. Efekts būs novērojams jau pēc nedēļas.

Kas ir fluīds?

Fluīdi visbiežāk piemēroti taukainai vai kombinētai ādai. Fluīds ir gandrīz tas pats, kas mitrinošs krēms. Tas ir veidots uz ūdens bāzes, tikai ar gēlveida konsistenci.Tie ir vieglas tekstūras produkti, kas sniedz  matētas ādas efektu. Fluīdu var lietot kā atsevišķi, tā arī kopā ar serumu. Ja fluīdu lieto kopā ar serumu, tad to uzklāj pēc seruma.

Ja tev ir nepieciešams padoms, kādu serumu izvēlēties savai ādai, droši griezies pie skaistuma speciālista, zvanot pa bezmaksas tālruni: 8000 6960, izvēloties taustiņu 2 vai uzdod savu jautājumu personiski čatā.