Sveiki, mani sauc Rūta!

Sveiki, mani sauc Rūta!

Pirms MANILLA Natural Skincare kļuva par manu dzīves filozofiju, es biju ārste, uzņēmēja un dabas alķīmiķe.

Dažus gadus pēc tam, kad pametu karjeru medicīnā, man izdevās savu aizraušanos ar kosmētikas izgatavošanu mazā mājas virtuvē pārvērst veiksmīgā biznesā. Tagad esmu ne tikai lielākā dabīgās kosmētikas uzņēmuma Lietuvā dibinātāja, bet arī iedvesmoju cilvēkus, kuri vēlas sasniegt vairāk un radīt savu sapņu dzīvi.

Kas ir MANILLA Natural Skincare?

Mēs esam Eiropas organisko ādas kopšanas, matu kopšanas un ķermeņa kopšanas produktu ražotājs, ko 2016. gadā dibināja ārsts un ko vada pētniecības un izstrādes komanda, ko veido sievietes.

 

Mūsu mērķis ir radīt profesionālus ikdienas ādas kopšanas risinājumus sievietēm neatkarīgi no ādas tipa, vecuma vai rases un mest izaicinājumu skaistumkopšanas nozarei. Mēs lepojamies, ka jau vairāk nekā 100 000 sieviešu ar mūsu palīdzību ir atjaunojušas savu ikdienas kārtību, kā iegūt veselīgāku ādu.

Mēs uzskatām, ka ir svarīgi būt videi draudzīgiem. Šī iemesla dēļ, izstrādājot savus produktus, mēs:

  • izmantojam dabīgas, vegāniskas sastāvdaļas;
  • izvēlamies bioloģiski noārdāmus, augstas kvalitātes izejmateriālus;
  • izmantojam ilgtspējīgu iepakojumu, kas izgatavots no atjaunojamiem avotiem;
  • NEpārbaudām produktus uz dzīvniekiem un nosodām šādu rīcību;
  • lai sasniegtu vislabākos rezultātus, kombinējam mūsu produktus visaptverošās procedūrās.

Mūsu stāsts

 

Šodien MANILLA Natural Skincare ir ne tikai kosmētikas zīmols. Mēs uzskatām, ka skaistums ir esības stāvoklis, un, būdami daļa no skaistumkopšanas industrijas, jūtam pienākumu izplatīt vēstījumu par sevis mīlēšanu un sniegt savu ieguldījumu sociālo problēmu risināšanā. Tāpēc mēs ieguldām dažādos atbalsta fondos, un viens no tiem ir Rimantas Kaukėnas atbalsta grupa, kas sniedz cerību, spēku un prieku bērniem ar onkoloģiskām saslimšanām.

Mēs arī sadarbojamies ar slaveniem cilvēkiem Lietuvā. To vidū ir Mantas Petruškevičs, viens no slavenākajiem floristiem Eiropā, un Beata Tiškeviča, aktrise, rakstniece un Nebegeda dibinātāja, kas aizsāka seksuālo revolūciju Lietuvā. Tās ir spēcīgas un autentiskas personības, kas, daloties ar saviem sarežģītajiem stāstiem, palīdz mums iedvesmot cilvēkus atbrīvoties no citu uzspiestajiem rāmjiem, mīlēt sevi un dzīvot no visas sirds.

Mūsu stāsts sākās 2016. gadā ar maziem soļiem virtuvē, un katru gadu mēs esam attīstījušies organiski, bez ārēja finansējuma, tikai pateicoties mūsu kopienas uzticībai un atbalstam. Un šodien, būdami trešais lielākais kosmētikas ražotājs Lietuvā, mēs ieejam jaunos tirgos ASV un Eiropā un paplašinām savu kopienu, lai vēl plašāk izplatītu vēstījumu par iekšējo skaistumu un sevis mīlestību.

Iepazīstieties ar mūsu vislabāk pārdotajiem produktiem!

NUDITUM atsvaidzinošas sejas attīrošās putas

Produkts apbalvots ar “Zelta balvu” un atzīts par gada labāko kosmētikas produktu Lietuvā. Efektīvi noņem netīrumus, lieko sebumu un pat ūdensnoturīgu kosmētiku. Pateicoties d-pantenolam un bazilika ekstraktam, tas ir īpaši maigs – piemērots pat jutīgākai ādai.

NUDITUM Triple mitrinoša gēla emulsija sejai

Glābiņš dehidratētai un sausai ādai. Šai gēla emulsijai piemīt īpaši viegla un ātri uzsūcoša konsistence, kas neaizsprosto poras. Trīs aktīvās sastāvdaļas palīdz efektīvi mitrināt un mīkstināt ādu, piešķirot tai veselīgu mirdzumu.

Stiprinošs NMF sejas serums ar aļģu ekstraktu

“Zelta balvu” ieguvušais serums ir lielisks palīgs nogurušai, nobriedušai ādai. Sastāvā esošais NMF (dabiskais mitruma faktors) palīdz aizsargāt ādu no dehidratācijas. Aļģu ekstraktam apvienojumā ar jūras biopolimēriem ir nomierinoša un ādu balinoša iedarbība.

Koncentrēts hialuronskābes serums ar C vitamīnu

Viens no populārākajiem produktiem mirdzumu un mitrumu zaudējušai ādai. Sastāvā esošā hialuronskābe dziļi mitrina ādu, bet C vitamīns izgaismo ādu, samazinot tumšos lokus un plankumus.

UNISON harmonizējošs sejas serums

Bagātināts ar jūras biokolagēnu, šis serums ir ideāls risinājums dažādu kombinētās ādas zonu līdzsvarošanai. Seruma sastāvā esošās sastāvdaļas palīdz uzlabot ādas elastību, izlīdzina ādas virsmu un uztur ādas mitrumu.

Mūsu mājaslapa: www.manillacosmetics.com

IG @manillacosmetics