Mūsu klientu jautājumi

Mūsu klientu jautājumi
  1. Kāda secībā lietot serumu un fluīdu un ar ko viņi atšķirās?

Serums ir kā ātrā palīdzība, kas mērķtiecīgi risina dažādas ādas problēmas un sniedz rezultātu ātrāk. To pielieto gan profilaksei gan arī ārstnieciskos nolūkos.

Fluīds ir gandrīz tas pats, kas mitrinošs krēms. Tas ir veidots uz ūdens bāzes, tikai ar gēlveida konsistenci.Tie ir vieglas tekstūras produkti, kas sniedz  matētas ādas efektu, tādēļ tie būs piemēroti taukainai vai kombinētas ādas īpašniecēm. Fluīdu var lietot kā atsevišķi, tā arī kopā ar serumu. Ja fluīdu lieto kopā ar serumu, tad to uzklāj pēc seruma.

  1. Vai serums ir labāks par krēmu, cik bieži to lieto?

Seruma aktīvo vielu koncentrācija ir 5 -10 reizes lielāka par krēmu un tādēļ nodrošina to efektivitāti daudz labāk. Serumā esošās molekulas ir mazākas nekā krēmos, kas spēj dziļāk iesūkties ādā.

Izvēloties serumu vadaties no Jūsu ādas tipa, vajadzībām un ādas problēmām, jo serumi efektīvi cīnās ar tādām ādas problēmām kā: ādas novecošana, dehidrēta, nogurusi un pelēcīga āda, taukaina vai sausa āda, pigmentācijas plankumi, apsārtusi, iekaisusi, jūtīga āda u.c.

Parasti tos iesaka lietot kursa veidā, reizi vai divas reizes gadā, atkarībā no ādas problēmas un lietošanas norādījumiem.

  1. Ko varētu ieteikt nogurušai, pelēcīgai ādai, mirdzuma un enerģijas atgūšanai?

Ziemas sezonas beigās, kad organismā ir vitamīnu trūkums un Jūsu āda izskatās pelēcīga un nogurusi, iesaku izvēlēties C vitamīna serumu, kas palīdzēs atgūt iepriekšējo mirdzumu un elastību. C vitamīna serums stimulē dabīgā kolagēna veidošanos, mazina sīkas krunciņas, mitrina un izlīdzinās ādas toni. Serumu uzklāj uz attīrītas sejas ādas, papildus lietojot krēmu vai fluīdu. Efekts būs novērojams jau pēc nedēļas.

  1. Kurā gadalaikā labāk lietot serums, ja man ir pigmentācija?

Rudenim iestājoties, kad saules stari parādās retāk, ir īstais laiks kad atsākt ādas atjaunošanu un aktīvi izmantot serumus cīņā ar pigmentācijas plankumiem.

  1. Kas ir busters, vai viņš ir līdzīgs serumam un kādam nolūkam to lieto?

Busters ir līdzīgs serumam pēc konsistences, tomēr tie nedaudz atšķiras pēc savas būtības. Busters sagatavo ādu aktīvo vielu ievadīšanai un palīdz tām nonākt dziļāk un ļauj tām efektīgāk darboties. Viņš palīdz noturēt mitrumu, tas būs lieliski piemērots sausai un dehidrētai ādai, kas pasargās to no lobīšanās un sausuma sajūtas. Uzlabo sejas krāsu, atsvaidzina kā pēc atpūtas.

Bustera pielietošana ir dažāda. Parasti to uzklāj uz attīrītas ādas, pirms seruma, vai mitrinošā krēma. Drīkst izmantot apkārt acīm un piejaukt klāt ikdienas krēmam. Daži vizāžisti to pielieto kā bāzi pirms grima. Atceramies, ka vēsā laikā, busteru un serumu lietojam 20-30 minūtes pirms iziešanas ārā.

  1. No kura vecuma iesaka lietot Busteru?

Ja jaunām meitenēm pietiks ar krēmu, tad nobriedušai ādai nepieciešama smagā artilērija ar āktīvām vielām, lai saņemtu rezultātu. Bustera sastāvā ir dažādi aktīvo vielu komponenti, kas lieliski cīnās ar ādas novecošanas pazīmēm. Sākot ar 35 gadu vecumu, tad kad ādai nepieciešama papildus palīdzība, droši var izmantot Busteru.

 

Ja tev ir nepieciešams padoms, kādu serumu izvēlēties savai ādai, droši griezies pie skaistuma speciālista, zvanot pa bezmaksas tālruni: 8000 6960, izvēloties taustiņu 2 vai uzdod savu jautājumu personiski čatā.