Nodrošini ādai piemērotu mitrināšanu un aizsardzību ar VICHY

Nodrošini ādai piemērotu mitrināšanu un aizsardzību ar VICHY

Nepatīkams sausums un savilkta āda, raupjuma sajūta, apsārtums un veselīgas krāsas un dabiskā mirdzuma zudums ir ādas dehidratācijas simptomi. Kopšanas galvenajam mērķim neatkarīgi no ādas tipa ir jābūt mitrināšanai, kas nodrošina efektīvu ādas hidrolipīdu barjeras darbību un tādējādi pasargā organismu no kaitīgiem faktoriem. Iepazīstieties ar “Minéral 89 Booster” serumu un stiprinoši mitrinošo procedūru, kā arī sniedziet atbalstu ādas aizsargbarjerai!

Kas izraisa ādas dehidratāciju?

Cilvēka ķermenī ir gandrīz 70 % ūdens, kas nepieciešams visam organismam, bet attiecībā uz ādu tas ir īpaši nozīmīgs, jo ietekmē tās izskatu, atjaunošanās spēju, stāvokli un aizsargfunkciju. Ādas stāvokli, tajā skaitā tās dehidratāciju, ietekmē vairāki iekšējie un ārējie faktori, kas pazīstami kā ekspozoms. Tie ir: gaisa piesārņojums, kaitīgais saules starojums, pēkšņas laikapstākļu izmaiņas, nepiemērota diēta, smēķēšana, miega trūkums, ilglaicīgs stress, alkohola lietošana.

Pareiza organisma hidratācijas līmeņa uzturēšana ir ļoti būtiska ādas stāvoklim, un, ja tā ir pārāk zema, rodas dehidratācija. Ir vērts pieminēt, ka to var izraisīt arī nepareiza, pārāk agresīva kopšana ikdienā un nepietiekama ķermeņa mitrināšana no iekšpuses, t.i., pārāk maza šķidruma uzņemšana.

Dehidratācija un ādas stāvoklis

Nepiemērots hidratācijas līmenis izraisa ādas hidrolipīdu barjeras bojājumus, radot ādas aizsargfunkciju pavājināšanos, kas ietekmē visu organismu.

Ādas dehidratācija izraisa pārmērīgu ādas izžūšanu un līdz ar to arī tās lobīšanos, rada savilktas ādas sajūtu, izpaužas kā nieze, parādās raupjas zonas līdz pat apsārtumam un kairinājumam. Turklāt šāds elastības trūkums rada vērā ņemamu diskomfortu arī estētiskā ziņā.

Ekspertes teiktais: Ja aizsargbarjera tiek bojāta, āda var izžūt, var palielināties apsārtums un rasties ādas krāsas izmaiņas. Tādējādi ir pamanāma sīku krunciņu parādīšanās un ādas novecošanās procesa paātrināšanās.

Rezumējot:

Atbilstoša ādas mitrināšana ir svarīga ne tikai tās estētisko īpašību dēļ, bet galvenokārt veselībai. Kārtīgi mitrinātai ādai ir daudz lielākas fizioloģiskās spējas absorbēt un noturēt mitrumu, un, pateicoties tam, tā kļūst daudz izturīgāka pret ārējo faktoru kaitīgo ietekmi. Turklāt pareizs mitrināšanas līmenis ievērojami tonizē ādu, samazina krunciņas un piešķir ādai dabisku mirdzumu un svaigumu.

Hialuronskābe mitrina ādu un nostiprina tās aizsargbarjeru.

Par ādas mitrināšanu atbildīgo aktīvo sastāvdaļu galvenais uzdevums ir spēja ādā piesaistīt un saistīt ūdeni. Neapšaubāms līderis šajā kategorijā ir hialuronskābe, kas dabiskā veidā sastopama cilvēka un dzīvajos organismos.

Vērts zināt, ka hialuronskābe:

• saista lielu daudzumu ūdens, spēj saistīt ūdeni līdz pat tūkstoš reižu lielākam apmēram par savu masu;

• stimulē kolagēna šķiedru veidošanos, kas atbild par ādas tvirtumu un elastību.

Hialuronskābe ir dabisks mitrinātājs, proti, mitrinoša viela, kas nozīmē, ka tai piemīt spēja saistīt ūdeni epidermā un aizpildīt starpšūnu struktūras. Tā ir viena no populārākajām un efektīvākajām aktīvajām sastāvdaļām, kas ietekmē ādas kvalitāti. Tā sniedz mitrinošu efektu, padara ādu tvirtāku un to piepilda, kā arī tai piemīt reģenerējošas īpašības, kas nodrošina skaistu, veselīgu ādas izskatu, izlīdzinot sīkās krunciņas. Turklāt hialuronskābes struktūra atbilst cilvēka šūnu ķīmiskajai struktūrai, tāpēc cilvēka organisms to tik labi panes un ārkārtīgi reti izraisa kairinājumu vai alerģiskas reakcijas.

Atklājiet unikālo hialuronskābes un vulkāniskā ūdens kombināciju!

Vichy eksperti ir izstrādājuši unikālu dabiskas izcelsmes hialuronskābes un 89 % Vichy vulkāniskā ūdens kombināciju, izveidojot stiprinošo un mitrinošo “MINÉRAL 89 Booster” serumu, kas mitrina, nomierina kairinājumus un apsārtumu un stiprina ādas aizsargbarjeru. Līdzeklim ir patīkama viegla gela formula, kas ātri uzsūcas ādā.

Aktīvās sastāvdaļas:

• 89% Vichy vulkāniskais ūdens – bagātināts ar 15 vērtīgiem minerāliem, atbalsta ādas dabiskos aizsargmehānismus;

• hialuronskābe – nodrošina optimālu hidratācijas līmeni un rada piepildošu efektu;

Ieguvumi ādai:

• +80 % mitrināšanas*;

• -73 % apsārtuma*;

• -91 % kairinājuma*;

Ikdienas lietošanai no rīta un vakarā, kā pirmais solis ādas kopšanas procedūrā tūlīt pēc attīrīšanas. Tās hipoalerģiskā formula ir piemērota visiem ādas tipiem, tajā skaitā arī jutīgai ādai.

Svarīgi:

Veicot ādas kopšanas procedūru, kas paredzēta ādas dehidratācijas novēršanai, optimālākā kombinācija ir līdzeklis un mitrinošs krēms. Lai gan hialuronskābe spēj saistīt ūdens molekulas, tā nespēj atjaunot epidermas hidrolipīdu barjeru. Tāpēc, mitrinot ādu, ir ļoti svarīgi papildināt kopšanu ar okluzīvu vielu saturošu krēmu, kas ļauj efektīvi iedarboties līdzekļa sastāvā esošajām aktīvajām vielām.

Pabeidziet ādas kopšanas procedūru ar bagātīgi mitrinošu krēmu.

“Vichy Aqualia Thermal ir krēms ar īpaši bagātīgu formulu, kas radīts sausas un ļoti sausas ādas kopšanai un lieliski papildina rīta un vakara kopšanas procedūru ar “MINÉRAL 89 Booster” serumu.

Krēms ādu dziļi mitrina, mazina dehidratācijas pazīmes un to nomierina. Turklāt tas izlīdzina sīkās krunciņas un atjauno pareizu ādas pH līmeni.

Aktīvās sastāvdaļas:

• Vichy vulkāniskais ūdens – bagātināts ar 15 minerālvielām, aizsargā ādu;

• PCA nātrijs – stiprina ādas aizsargbarjeru;

• augu cukurs, mannoze – stiprina šūnas un uzlabo hidratācijas līmeni;

• dabīgā hialuronskābe – saista ūdeni epidermā un, pateicoties tam, to intensīvi mitrina;

Produkts satur 97 % dabiskas izcelsmes sastāvdaļu.

Ieguvumi ādai:

• intensīva 48 stundu mitrināšana;

• uzlabo elastību un piešķir ādai svaigu izskatu;

• nodrošina optimālu mitrināšanu;

• sniedz ādai patīkamu gluduma sajūtu.

Regulāra atbilstošas kopšanas procedūras izmantošana, kuras pamatā ir “MINÉRAL 89 Booster” serums un “Vichy Aqualia Thermal” krēms, ļaus sniegt ādai optimālu mitrināšanu un to nostiprinās.

  * Novērošanas pētījums veikts 137 cilvēku grupai. Pētījuma laiks 4 nedēļas.