Sejas ādas balināšana

Sejas ādas balināšana

Vienmērīga un skaista ādas krāsa ir katras sievietes sapnis. Ne visas no mums var lepoties ar dabiski perfektu sejas ādu - vasaras raibumi, brūni plankumi no pūtītēm, blāva sejas ādas krāsa, nelabvēlīgu vides apstākļu sekas un smēķēšana ietekmē sejas ādas toni. Lai sejas ādas stāvokli uzlabotu talkā nāk tās balināšana.

 

Ko dod sejas balināšana?

Sejas ādas balināšana palīdz atbrīvoties no pigmenta plankumiem, nevienmērīga ādas toņa, padara vasarraibumus nemanāmākus, noņem noguruma un stresa radītās pēdas. Ādas balināšanu var veikt pie profesionāļiem un mājas apstākļos ar tautas metodēm, vai lietojot balinošu kosmētiku.

 

Kā rodas pigmentācijas plankumi?

Ādas pigmentāciju rada tās virskārtā esošās šūnas - melanocīti, tie ražo pigmentu melanīnu. Tas izdaļas pastiprināti UV staru ietekmē, jo melanīna uzdevums ir pasargāt organismu no starojuma kaitīgās iedarbības. Rezultātā āda kļūst tumšāka un veidojas iedegums. Dažkārt melanīns veidojas nevienmērīgi un pastiprināti un uz ādas parādās pigmentācijas plankumi. Visbiežāk plankumi veidojas uz ķermeņa daļām, kas visvairāk ir pakļautas saules stariem, galvenokārt, rokām plaukstu virspusē, uz sejas, kakla un pleciem. Pigmenta plankumi var rasties hormonālo svārstību dēļ, grūtniecības laikā, lietojot hormonālo kontracepciju vai fototoksisku vielu ietekmē ko izraisa smaržvielas, medikamenti un augu esences.


Kādus produktus lietot, lai balinātu sejas ādu?

Lielākoties pigmentācijas plankumi un sejas ādas nepilnības ir estētiska problēma kas nav veselību apdraudošs stāvoklis un tos var mazināt izmantojot balinošus kosmētikas līdzekļus, un veicot kosmētiskās procedūras. Var veikt estētiskās dermatoloģijas procedūras, piemēram, ķīmisko pīlingu vai dažādas lāzerprocedūras. No kosmētikas produktiem ieteicams lietot balinošus sejas krēmus, serumus un maskas, piemēram. MAVEX serumu sejas ādai WHITE PERFECTION BOOSTER, kas samazina novecošanās pazīmes, piešķir sejai mirdzumu un jaunību, novērš pigmenta plankumus, elatonīna un tumšu plankumu veidošanos un stimulē kolagēna un elastīna ražošanu. Lai parūpētos arī par roku ādu, ko skāruši pigmenta plankumi, izvēlies MAVEX serumu rokām pret pigmentācijas plankumiem ANTI DARK SPOTS, kas īpaši izstrādāts rokām ar tumšiem plankumiem uz ādas. Papildus ieteicams lietot arī  MAVEX krēmu rokām ANTI DARK SPOTS, kas samazina ar vecumu saistītu pigmentāciju un cīnās ar priekšlaicīgu ādas novecošanos.

 

Līdzīgi kā senatnē, arī mūsdienās viens no vispopulārākajiem dabiskajiem ādas balinātājiem ir C vitamīnu saturošas skābes, kas atrodamas citrusaugļos, dzērvenēs u.c. produktos. Lietojot tos, tiek noņemta ādas virskārtiņa, jaunā āda ir gludāka un tīrāka. Līdzīga iedarbība ir arī ādas pīlingam. Tāpēc bieži vien balinošas kosmētikas sastāvā ir C vitamīns.

 

Atceries, ka sejas balināšanas produktus vislabāk lietot vakarā pirms gulētiešanas, lai izvairītos no hiperpigmentācijas attīstības kas rodas saules gaismas ietekmē. Efektīvākus rezultātus var sasniegt, piemēram, pirms balinošas maskas lietošanas, veikt sejas skrubēšanu vai maigu pīlingu, izvēlies MAVEX pīlingu rokām SILKY PEELING, kas ir barojošs un mīkstinošs līdzeklis roku ādai, attīra un pulē ādu.