Skaistuma procedūras un kosmētika, kas palīdzēs atmodināt ādu pavasarim

Skaistuma procedūras un kosmētika, kas palīdzēs  atmodināt ādu pavasarim

Pavasaris ir sarežģīts laiks mūsu sejas ādai, jo pēc ziemas sezonas tajā ir jūtams minerālvielu un vitamīnu trūkums un papildus tam mainīgie laikapstākļi tikai pastiprina to. Visbiežāk āda izskatās blāva, zaudējusi mitrumu un tonusu. Gaisa temperatūras paaugstināšanās ietekmē, uz sejas ādas var parādīties spīdums, saules staru ietekmē - vasaras raibumi un pigmenta plankumi. Tieši šo visu iepriekšminēto faktoru rezultātā, pavasarī nepieciešams pievērst pastiprinātu uzmanību ādas kopšanai, lai to sagatavotu pārejas posmam uz vasaras sezonu.


Neatkarīgi no tā, vai ikdienā tiek lietota dekoratīvā kosmētika, sejas āda jāattīra divas reizes dienā, no rīta un vakarā. Izmanto attīrošu pieniņu, gēlu, putas vai losjonu, tās noskalo ar siltu ūdeni, pabeidz sejas ādas tīrīšanu ar micelāro ūdeni vai toniku. Papildus šim ierastajam solim, maigi attīri ādu ar skrubi, jo pavasarī āda izskatās blāva un nogurusi, skrubis attīrīs ādu no sabiezējušās raga kārtas. Pēc skrubja kārtīgi mitrini ādu ar dziļi mitrinošu un barojošu krēmu. Tā kā pavasaris mūs lutina ar pirmajiem saules stariem, lieto krēmus ar SPF saturošiem aizsargfiltriem.


1-2x nedēļā palutini sagurušo ādu ar mitrinošu un atjaunojošu sejas masku.

Ādas mitrināšanai un atsvaidzināšanai izmanto atsvaidzinošus  minerālos un termālos ūdeņus, kas arī papildus mitrinās ādu.


Neaizmirsti par acu krēmu, jo āda ap acīm pēc ziemas perioda var būt īpaši sausa un kairināta. Izvēlies acu krēmus ar pievienotiem atstarojošiem pigmentiem, kas saules gaismā padarīs krunciņas mazāk pamanāmas.


Palīdzi savai ādai arī no iekšienes, lietojot uztura bagātinātājus. Mūsu ādai pēc ziemas sezonas ļoti nepieciešams A, C un E vitamīni.


Lai sejas ādu patiešām kārtīgi palutinātu un sagatavotu vasaras sezonai, var veikt dažādas ādas biostimulācijas metodes, piemēram, mezoterapiju un biorevitalizācija. Šādas procedūras var uzsākt no 25 gadu vecuma, rezultātā āda atjaunojas ātrāk un izskatās jaunāka, aizkavējas novecošanās process un brīdis, kad jāsāk pielietot botulīna toksīna un filleru injekcijas. Lai palutinātu savu ķermeni un attīrītu organismu no šlakvielām, ieteicamas limfodrenāžas un dažādas SPA procedūras, kas palīdz izvadīt lieko šķidrumu. Papildus jādzer ūdens, bērzu sulas un tējas, lai notiktu apmaiņas process.


Veselīgas un mirdzošas ādas pamatā ir arī pārdomāts dzīvesstils. Ādas stāvokli ietekmē smēķēšana, sauļošanās, alkohols, stress, miega trūkums, cukurs un cieti saturošu pārtikas produktu lietošana. Izslēdzot vai samazinot līdz minimumam šo lietu klātbūtni savā dzīvē, sejas jaunībai būs garāks mūžs un tā izskatīsies veselīga.