Serumi, lūpu maskas, acu krēmi un citi līdzekļi vakara rituāliem. Kad lietot, un vai tas darbojas?

Serumi, lūpu maskas, acu krēmi un citi līdzekļi vakara rituāliem. Kad lietot, un vai tas darbojas?

Vienmēr ir svarīgi atrast laiku sev. Pēc intensīvas darba dienas, sapulcēm un ikdienas lietu kārtošanas vakars ir piemērotākais laiks, lai parūpētos par sevi.

Katrai sievietei ir savi skaistumkopšanas noslēpumi. Dažus no tiem esam mantojušas no savām mātēm vai vecmāmiņām, citus ir ieteikušas draudzenes, vēl citus esam izvilkušas no interneta dzīlēm. Trīs galvenie etapi - sejas mazgāšanas līdzeklis, toniks un sejas krēms - to esam iemācījušās no galvas. Tomēr šoreiz ādas kopšanas speciāliste piedāvā plašāk parunāt par citiem maģiskiem līdzekļiem. Mūsdienās, šķiet, var pazust serumu, lūpu un sejas masku vai acu zonas krēmu bezgalībā. Bet vai mēs tiešām zinām, kam šie līdzekļi ir paredzēti?

Serums. Tas ir aktīvo vielu koncentrāts, kura lietošanas biežumam jābūt atkarīgam no ādas tipa un vecuma. Kā izteicies kāds plastikas ķirurgs, ja visi sāktu izmantot serumu savlaicīgi, vajadzība pēc plastiskajām operācijām būtu ievērojami mazāka. Un serumi ir ļoti daudzveidīgi, tādēļ ir jāņem vērā sejas ādas īpatnības. Varbūt jums ir nepieciešams FILORGA pigmentācijas plankumus koriģējošais serums, FILORGA intensīvi nostiprinošais ādas serums vai FILORGA reģenerējošā esence.

Krēms ādai ap acīm. Acu krēmu ieteicams sākt rūpīgi lietot tad, kad sākam izmantot skropstu tušu. Sākumā var izvēlēties vieglākus līdzekļus, piemēram, DR. GRANDEL acu kontūru krēmu un masku. Līdz noteiktam vecumam ir pietiekami ar kvalitatīvu mitrinošu krēmu, pēc tam ir lietderīgi to aizstāt ar barojošu vai atjaunojošu krēmu. Kopumā acu zona ir viens no jutīgākajiem un personiskākajiem sejas ādas rajoniem. Nogurums, miega trūkums, atūdeņošanās – tas viss galvenokārt atspoguļojas šajā zonā, tādēļ acu krēmam (piemēram, FILORGA koncentrēts krēms ādai zem acīm) – vismaz vakarā – ir jākļūst par ikdienas ieradumu.

Skrubji, sejas un lūpu maskas. Pirms gulētiešanas vajadzētu atcerēties arī par šiem līdzekļiem, lai āda atjaunotos vēl ātrāk un to varētu piepildīt ar aktīvajām vielām. Atkarībā no ādas veida un ādas stāvokļa, šīs procedūras būtu jāveic 1 līdz 2 reizes nedēļā.