„Azeta.lv” rotājas ar ūsām un aicina vīriešus konsultēties internetā

„Azeta.lv” rotājas ar ūsām un aicina vīriešus konsultēties internetā

„Azeta.lv” pievienojas starptautiskai iniciatīvai un novembri pasludina par vīriešu mēnesi. Tam par godu uz laiku grezno savu logotipu ar ūsām un atgādina vīriešiem – par veselību un labu pašsajūtu ir regulāri jārūpējas, bet par problēmām runāties ar speciālistu var būt patīkami un ierasti!

Konsultēties internetā – ērti un ātri

„Azeta.lv” farmaceiti un ādas kopšanas speciālisti, kas konsultē klientus internetā, novērojuši, ka salīdzinājumā ar sievietēm vīrieši meklē palīdzību krietni retāk. Taču vīriešu, kas uzdrīkstas pastāstīt par savām problēmām un lūgt padomu, kļūst aizvien vairāk.

Farmaceiti stāsta, ka visbiežāk uz konsultāciju saņemas jaunāki vīrieši – viņi jautā par dažādu ikdienas vitamīnu vai sporta uztura bagātinātāju lietošanu, sporta traumām. Savukārt vecāki vīrieši lūdz padomu par seksuālo aktivitāti, erekcijas uzturēšanu, kā arī prostatas darbības traucējumiem.

Tiesa, nedaudz retāk nekā farmaceiti vīriešu pieprasījumus internetā saņem ādas kopšanas speciālisti. Jautātāji vēlas konsultēties, kā risināt matu izkrišanas vai plānuma problēmas, mazākā daļa lūdz padomu par ādas problēmām vai ikdienas ādas kopšanu. 

„Azeta.lv” vadītāja Juste Levčenkaite saka, ka tieši šīs internetā konsultējošo speciālistu novērotās tendences mudina pievienoties vīriešu mēneša iniciatīvai, aicināt viņus sadzirdēt ķermeņa sūtītos signālus un iedrošināt vērsties pēc palīdzības.

„Vēlamies atgādināt vīriešiem, ka par labu pašsajūtu un veselību jārūpējas regulāri, bet lūgt palīdzību vai konsultāciju nav nekāds kauns. Mūsu speciālisti ir gatavi uzklausīt un ieteikt attālināti vajadzības gadījumā var konsultēties tieši no mājām vai darba – tas ir īpaši ērti un ātri. Turklāt, konsultējoties internetā, tiek nodrošināta pilnīga anonimitāte un sniegta personiska konsultācija, nevis tikai vispārīga plašai auditorijai paredzēta informācija. Tāpēc vīrieši var justies omulīgi un būt mierīgi, runājot par jebkurām problēmām, bet pēc konsultācijas uzreiz internetā var iegādāties arī nepieciešamās preces un tā ietaupīt laiku,” – saka J. Levčenkaite.

Rīkoties laikus nozīmē izvairītos no problēmām

„Azeta.lv” klientus konsultējošais farmaceits saka, ka, salīdzinot ar sievietēm, vīriešiem ir lielāka nosliece ignorēt dažādus organisma sūtītos signālus, un, tikai sajūtot saasinājumu, viņi domā par konsultāciju. „Sajūtot pirmos, varbūt sākumā nenozīmīgos simptomus, aicinām vērsties pēc konsultācijas. Mēs varam palīdzēt izvērtēt ķermeņa sūtītos signālus un ieteikt, kā rīkoties tālāk. Atklāta saruna ar speciālistu, kā arī laika un uzmanības veltīšana savai veselībai var palīdzēt apsteigt nopietnu problēmu,” piebilst farmaceits.

Arī par ādas problēmām vīrieši jautā tikai tad, kad tās jau kļūst ļoti nopietnas. Piemēram, ja parādījusies akne smagā formā, sākusies intensīva matu izkrišana. „Vīriešiem ir pienācīgi jākopj āda, bet, parādoties izsitumiem, pūtītēm vai brūcītēm pēc skūšanās, ilgi negaidot, jākonsultējas ar ādas kopšanas speciālistu. Varam ieteikt, kādus ikdienas ādas kopšanas vai skūšanās līdzekļus izvēlēties un sniegt jebkuru nepieciešamo informāciju,” vīriešiem atgādina „Azeta.lv” ādas kopšanas speciālists.

„Azeta.lv” mudina vīriešus būt drosmīgiem un sadzirdēt ķermeņa signālus, bet, ja nepieciešama konsultācija vai ieteikumi, izvēloties preces, vērsties pie „Azeta.lv” speciālistiem:  

Par godu vīriešu mēnesim esam atlasījuši arī labākos „Azeta.lv” produktus vīriešu skaistumam un labai pašsajūtai: https://www.azeta.lv/movember