Farmaceita viedoklis par Covid-19

Farmaceita viedoklis par Covid-19

Globālā pandēmija, kuras pamatā ir Covid –19 vīrusa izplatība pasaulē, ir mainījusi pasaules iedzīvotāju dzīves uz neatgriešanos.  Laikā, kad joprojām nav radīta vakcīna, vissvarīgākais ir rūpīgi sekot atbildīgo iestāžu ieteikumiem: sociālā distancēšanās, rūpīga un regulāra roku mazgāšanadezinfekcijas līdzekļu izmantošana.  Tas viss palīdz nodrošināt solidaritāti un aizsargāt vājākās sabiedrības grupas.

Lai gan joprojām ir daudz nezināmas informācijas par vīrusa izcelsmi, izplatīšanās ceļiem, dzīvotspēju, medicīnas zinātne strādā nepārtraukti, lai aizpildītu informācijas vakuumu un radītu drošu vakcīnu. Informācijas trūkums dod labu augsni dažādām konspirācijas teorijām, tāpēc tā ir katra cilvēka atbildība smelties informāciju drošos informācijas avotos. Ieviestie pasākumi, protams, var likties ierobežojoši, atceļ daudzus plānus, bet tie dod vietu arī radošiem risinājumiem, kā nodrošināt to, lai dzīve neapstātos.

Tas, ko mēs katrs varam darīt, ir izvairīties no cilvēku pārpildītām vietām, ievērot 1 metra distanci starp sevi un citiem, regulāri mazgāt rokas. Ja nav pieejams roku mazgāšanas līdzeklis, tad izmantot roku dezinfekcijas līdzekli. Ja jūtamies slimi, noteikti palikt mājās un veseļoties, neapdraudot citus. Lai arī cik dažreiz liktos ierobežojoši pieņemtie noteikumi, noteikti jāatceras, ka tie kalpo mūsu pašu veselībai.

Sevi var saudzēt kaut vai elementāri ģērbjoties atbilstoši laikapstākļiem, kā bērnībā vecmāmiņa teica, kājām vienmēr jābūt siltām, kā arī jāēd sabalansēti, vai jāuzņem papildus vitamīni un barības vielas ar pieejamiem produktiem aptiekās.

Uzņemot vitamīnus un barības vielas  jāstiprina imunitāte, jo stipra imunitāte vairos organisma aizsargspējas pret jeb kura veida vīrusiem, ne tikai Covid-19. Uzsvaru jāliek uz  antioksidantiem,  C vitamīnu, cinku, selēnu, zivju eļļu, vai  jālieto kompleksie vitamīni, kas lieliski uzlabos Jūsu imunitāti. Piemēram, Vitiron capsLive well Imuno caps, vai jeb kurš cits komplekss imunitātei.

Gribu vēlreiz atgādināt, ka ļoti svarīgs cilvēka imūnsistēmai ir D vitamīns, ko nepieciešams papildus  uzņemt gada tumšākajos mēnešos, D vitamīns  ir pieejams gan pilienu veidā,  kapsulu vai arī spray veidā.

Laiks, kurā mēs dzīvojam, varētu šķist ierobežojošs, bet tas ir laiks, lai arī atcerētos par solidaritāti, par cilvēkiem, kuriem inficēšanās ar jauno vīrusu, varētu maksāt dzīvību. Sargāsim sevi un apkārtējos! 


UZMANĪBU! UZTURA BAGĀTINĀTĀJS NEAIZSTĀJ PILNVĒRTĪGU UN SABALANSĒTU UZTURU