UZZINI JAUNUMUS PAR PROPOLISU- BŪS PĀRSTEIGUMS!

UZZINI JAUNUMUS PAR PROPOLISU- BŪS PĀRSTEIGUMS!

Propoliss ir bišu produkts, kas ir labi pazīstams Latvijā, un daudzi to ir lietojuši savas veselības uzlabošanai, īpaši imunitātes atbalstam. Tas ir dabīgs augu valsts produkts, kuru bites ražo no augos esošajiem putekšņiem un sveķiem, to apstrādājot ar dziedzeru sekrētu. Propolisa sastāvā ir vērtīgas bioloģiski aktīvas vielas- flavonoīdi, vitamīni, ogļhidrāti, minerālvielas, mikroelementi.

Propolisu lietotu ārīgi un iekšķīgi. Šobrīd- vīrusu periodā, propliss ir ļoti noderīgs imunitātes atbalstam. Pasaulē ir pētījumi, ka propliss palīdz cīnīties pret rinovīrusiem, adenovīrusiem, koronavīrusiem un herpes vīrusu un tam ir spēcīga antibakteriālā iedarbība. Varens Latvijas dabas spēks mazā propolisa graudiņā. Izmantojiet to!

Ja paskatīsimies ārpus Latvijas pļavām, kur tiek ievākts propoliss, un robežām, tad uzzināsim, ka tālajā Brazīlijā, no, brīvā dabā augošiem, rozmarīna ziediem tiek ievākts vēl vērtīgāks propoliss- Brazīlijas zaļais propoliss. Ja Latvijas propolisu varam salīdzināt ar dzintaru kā dārgakmeni, tad Brazīlijas zaļo proplisu varam salīdzināt ar briljantu.  To iegūst tikai vienā Brazīlijas reģionā (Minas Gerais) lietus sezonas laikā no lauka rozmarīna. Iedomājieties - tikai vienā reģionā no visas milzīgās Brazīlijas teritorijas dzīvo īpašas bitītes, kas lido pa, brīvā dabā augošiem, rozmarīna laukiem un ievāc šo zaļo briljantu!

Tieši lauka rozmarīna sveķi un hlorofilu saturošie jaunie dzinumi un pilnībā neatvērušās mazās lapiņas piešķir īpašo zaļā propolisa krāsu un smaržu. Zaļais propliss ir vēl bagātāks ar bioloģiski aktīvām vielām- flavonoīdiem, fenilpropanoīdiem, fenolskābju atvasinājumiem, terpēniem, vitamīniem un aminoskābēm- veselībai ļoti vērtīgām vielām īpaši imunitātes atbalstam un pretvīrusu iedarbībai, kas svarīga saaukstēšanās vīrusu periodā. Galvenie savienojumi, kas nodrošina pretivīrusu iedarbību, ir flavonoīdi. Svarīgākais no tiem ir artipelīns C. Šo flavonoīdu nesatur Latvijas propoliss, tāpēc varam teikt, ka Brazīlijas zaļais propoliss ir vērtīgāks.

Brazīlijas zaļais propoliss noteikti ir viena no uzturvielām, kura ir rekomendējama imunitātes uzlādei. Tēlaini runājot, Brazīlijas zaļais propoliss palīdz imunitātes šūnām būvēt aizsargvalni apkārt organisma šūnām un kavē vīrusu iekļūšanu organisma šūnās. Vīrusa galvenais mērķis ir iekļūt šūnā, lai vairotos, bet zaļais propoliss to kavē. Tas ne tikai kavē vīrusu iekļūšanu šūnā, bet arī kavē vairošanos. Tāpat zaļajam propolisam ir pierādīta antibakteriālā iedarbība un antioksidatīvā aktivitāte.

Kur iegūt šo zaļo briljantu imunitātei? Jautā aptiekās pašmāju ražotāju, Silvanols - Latvijas zaļās farmācijas līderi ar 25 gadu pieredzi. Silvanols ir eksperts saaukstēšanās problēmu risināšanā dabīgā veidā. Izpētot zinātnisko literatūru par ārstniecības augiem un citām dabīgām vielām, kurām ir organisma aizsargspējas sekmējošas īpašības, uzņēmums izveidoja, ražo un piedāvā patērētājiem unikālu produktu- GoImmune STRONG.

Produkta sastāvā ir tādi augi un to ekstrakti, kā Sārtās Tabebujas mizas ekstrakts (Tabebuia avellandae), tautā zināms kā Skudru koks, Olīvu lapu ekstrakts (Olea europea), protams Zaļais Brazīlijas propoliss, cinka bisglicināts un organiskais selēns.

Tabebuja, olīva, cinks un selēns veicina šūnu aizsardzību pret oksidatīvo stresu. Oksidatīvais stress rodas organismā nonākot vīrusiem un citām kaitīgām vielām- oksidantiem, kas rezultātā negatīvi ietekmē imunitāti, tāpēc būtiski palīdzēt organismam tikt galā ar šo oksidatīvo stresu. Tabebuja palīdz aizsargāt organismu no ārējiem nelabvēlīgiem faktoriem, savukārt, cinks un organiskais selēns veicina normālu imūnsistēmas darbību. GoImmune STRONG- briljants tavai veselībai vīrusu sezonā.

Uztura bagātinātājs. Uztura bagātinātājs neaizvieto pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu.