Kā tikt galā ar stresu

Kā tikt galā ar stresu

Pašreizējā situācijā stress ir kļuvis par normālu parādību, jo neziņa un bezpalīdzības sajūta, rada bažas par savu nākotni. Lai gan zināms, ka stress noteiktās devās ir pat veselīgs, daudzi cilvēki pavada savu dienu pārmērīgā stresā un satraukumā, tādējādi nelabvēlīgi ietekmējot sevi.

Pazīmes, kas var liecināt par pārmērīgu stresu: bezmiegs, svara izmaiņas, straujas garastāvokļa maiņas, imūnsistēmas darbības traucējumi un palēnināta smadzeņu darbība.

Esi fiziski aktīva

Fiziskas aktivitātes ir labākais veids kā atbrīvoties un cīnīties ar stresu. Ir svarīgi dienā vismaz 20 minūtes pavadīt svaigā gaisā, veicot kādu aktivitāti, piemēram, ejot pastaigās, nūjot, braukt ar velosipēdu u.c.

Tas ne tikai uzlabos tavu pašsajūtu, bet arī izstrādās endorfīnus jeb laimes hormonus. Labs garastāvoklis būs garantēts!

Sarīko sev mājas SPA rituālu

Pēc aktivitātēm turpini veltīt laiku savai relaksācijai, ieejot karstā dušā vai vannā. Nesteidzies un izbaudi vannu lēnām, lai atbrīvotos. Vari fonā uzslēgt nomierinošu mūziku, vai palasīt iemīļotu grāmatu. Lai procedūras padarītu vēl patīkamākas, izvēlies relaksējošus kosmētikas produktus, piemēram, TREETS TRADITIONS vannas bumbas HEALING IN HARMONY. Sastāvā esošās tradicionālās lavandas eļļas un bišu vasks no Alpiem palīdz nomierināt un atjaunināt ādu. Dušā izvēlies TREETS TRADITIONS putojoša dušas želeja HEALING IN HARMONY lavanda eļļa noņems nervu sasprindzinājumu un līdzsvaros emocijas.100% dabisks sastāvs.

Velti 5 minūtes  klusumam

Šajā laikā tik daudzi iesaka praktizēt meditāciju, bet ne visi var atrast piemērotāko pieeju, lai veiksmīgi meditētu. Ja meditācijā esi iesācēja, pietiks ar 5 minūtēm, kuru laikā, aizver acis un atpūties klusumā un mierā. Lai šis brīdis ir vēl patīkamāks, vari izmantot ēteriskās eļļas, piemēram, LAZURIN lavandas ēteriskā eļļu, kas veido nomierinošo aromātu un atsvaidzina.

Ja patiešām tava ikdiena ir ļoti saspringta un saplānota pa minūtei, izvēlies mazināt stresu ar uztura bagātinātājiem, kas ir paredzēti šim mērķim. Izvēlies NERVOSTRONG kapsulas, tas ir augu ekstraktu un vitamīnu komplekss ar magniju, kas veicina normālu nervu sistēmas darbību un palīdz samazināt nogurumu un nespēku. Vai STOP STRESS kapsulas, kas mazina aizkaitināmību, normalizē miegu un normalizē nervu sistēmas darbību. Kapsulas ietver sevī 17 cilvēka organismam noderīgus komponentus- vitamīnus, aminoskābes, mikroelementus un ārstniecības augus.


UZMANĪBU! UZTURA BAGĀTINĀTĀJS NEAIZSTĀJ PILNVĒRTĪGU UN SABALANSĒTU UZTURU