Esi vesela kopā ar elastīgo saturošo jostu grūtniecēm

Esi vesela kopā ar elastīgo saturošo jostu grūtniecēm

 

Grūtniecība ir tas brīnišķīgais laiks, kad vecāki ar nepacietību gaida savu bērniņu ierodamies pasaulē. Katrai grūtniecei šis laiks norit savādāk. Vienai sievietei grūtniecība var paiet bez īpašām raizēm, bet citai var rasties lielākas vai mazākas problēmas, kas visai apgrūtina topošās māmiņas ikdienu. Ja grūtniece sāk sūdzēties par muguras sāpēm vai spiediena sajūtu vēdera lejasdaļā, ieteicams pamēģināt valkāt jostu.

Šajā sakarā vēlamies veltīt īpašu uzmanību grūtnieču jostai „Lauma Medical”, tās pielietojumam, kā arī būtiskajām priekšrocībām, kas atšķir to no citu ražotāju produktiem.

Jau vairāk kā 45 gadus zīmols „Lauma Medical” ir plaši pazīstams starp farmaceitiem un patērētājiem ne tikai Baltijas valstīs, bet arī Krievijā, Ukrainā, Kazahstānā. Produktu ražošanā iesaistīti labākie speciālisti, tiek pielietotas jaunākās tehnoloģijas, kā arī izmantoti tikai sertificēti un kvalitatīvi materiāli, galvenokārt dabiskā kokvilna un vilna, tāpēc tie atšķiras ar augstu kvalitāti, ilgi kalpo un ļauj ādai „elpot”.

Elastīgā saturošā josta grūtniecēm „Lauma Medical” ir ortopēdisks izstrādājums, kas pilda medicīniskas un arī kosmētiskas funkcijas. Josta paredzēta, lai noturētu vēderu un samazinātu slodzi mugurai.

To vajadzētu lietot sekojošos gadījumos:

üja ir aktīvs dzīvesveids un daudz laika pavadi uz kājām, tad josta ir vienkārši nepieciešama, jo tā lieliski atbalstīs vēderu;

üja bērniņš strauji aug svarā, kopā ar viņu aug arī slodze uz iekšējiem orgāniem un mugurkaulu. Grūtnieču josta palīdzēs samazināt slodzi uz mugurkaulu un atbrīvoties no sāpēm mugurā, kā arī jostasvietā. Tā arī palīdzēs izvairīties no mugurkaula deformācijas un osteohondrozes;

üjosta var noderēt, ja ir varikozas vēnas, lai atbrīvotos no sāpēm kājās;

üja ir atkārtota grūtniecība, kuras laikā vēdera priekšējā sieniņa stiepjas ātrāk un spēcīgāk, muskuļi ir vājāki, tāpat arī saites, un, lai spētu vēderam palīdzēt turēties un būt stingram, josta pat ļoti var noderēt;

üjosta var palīdzēt fiksēt arī augli pareizā pozīcijā dzemdē, tāpat tā var palīdzēt mazulim pārlieku pirms laika nenolaisties uz leju;

ügrūtnieču josta var noderēt otrā trimestra beigās, lai atvieglotu pārvietošanos, kustību brīvību;

üobligāti ieteicama josta var būt dvīnīšu gadījumā, ja ir kādas pataloģijas, priekšlaicīgu dzemdību draudi, pārlieku daudz augļūdens, pārlieku palielinājusies dzemde, liela izmēra mazulis, nepareiza mazuļa guļa, zems placentas novietojums.

Jostu grūtniecēm „Lauma Medical” var lietot arī pēc dzemdībām vēdera priekšējās sienas nostiprināšanai - vēdera muskuļu tonusa atjaunošanai.

Optimāls rezultāts tiek sasniegts pateicoties vairākām īpatnībām, kas atšķir grūtnieču jostu „Lauma Medical” no konkurentu produktiem. Jostas sastāvā ir kokvilna, kā arī citi gaisu caurlaidīgi materiāli, kas novērš papildus svīšanu un ļauj ādai „elpot”. Jostas sānos iestrādāta 8 cm platā elastīgā lenta palīdz noturēt vēderu vajadzīgajā pozīcijā. Jostas priekšpusē un sānos izvietoti „velcro” tipa lipekļi nodrošina iespēju izvēlēties piemērotāko jostas nostiepumu maksimāla komforta nodrošināšanai. Jostas konstrukcijā tiek izmantoti papildus stiprinājumi stabilitātes un komforta sajūtas nodrošināšanai. Lekāla jostas konstrukcija optimāli piekļaujas muguras izliekumam.

Grūtnieču jostu var sākt nēsāt ne agrāk kā pēc grūtniecības 20. nedēļas, jo tieši šajā laikā mazulis sāk intensīvāk augt un attīstīties. Taču dažkārt ārsts var ieteikt likt jostu jau no 16. grūtniecības nedēļas. Pēc 39. nedēļas jostu iesaka lietot tikai darot mājas darbus vai ilgstošās pastaigās, jo te vēderam jāļauj pakāpeniski laisties lejā, gatavojoties bērniņa piedzimšanai.

 

Ja josta tiek lietota pareizi, tad diskomfortam būt nevajadzētu, bet valkāt to visu diennakti nevajadzētu. Josta nedrīkst spiest vēderu, tai ir jābūt kā atbalstam. Ik pēc 3-4 stundām jāievēro 30-40 minūšu pārtraukums. Arī naktī jostu lietot nevajadzētu, tāpat kā guļot diendusu.

Lai katra māmiņa šajā skaistajā dzīves posmā varētu justies lieliski, nedomājot par sāpēm mugurā un spiedienu vēdera lejasdaļā, un, ņemot vērā to, cik svarīgi sievietēm grūtniecības laikā izmantot ekoloģiskus materiālus un universālu dizaina konstrukciju, „Lauma Medical” izstrādāja komfortablu, hipoalerģisku, „elpojošu” jostu, atvieglojot grūtniecības periodu, ļaujot topošajām māmiņām izbaudīt katru mirkli un neraizēties par pašsajūtu.

Lai viegls un priecīgs šis brīnišķīgais dzīves posms!